Tarptautinis mokinių literatūrinių miniatiūrų konkursas „Laisvės ženklai aplink mus“

Konkurso organizatoriai – Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, Kauno Kovo 11-osios gimnazija pakvietė svarbiu Lietuvai laikotarpiu kurti šventę savo gimnazijoje. Paieškoti asmeniniuose nuotraukų albumuose atminimo ženklų, simbolių, menančių praeities ir dabarties sąsajas, iškilias asmenybes ir paskatino dalintis kūrybinėmis idėjomis ir asmenine patirtimi: įprasminti iškovotą ir apgintą laisvę piešiniu, senų nuotraukų įkvėptu poetiniu žodžiu ar meniniu dirbiniu. Konkurse dalyvavo mokiniai iš Londono, Briuselio, Naujosios Zelandijos, Lenkijos ir iš įvairių Lietuvos mokyklų. Iš viso konkursui buvo pateikta 300 darbų. Renginio rėmėjai ir partneriai –Vytauto Didžiojo karo muziejus, Birutiečių draugijos Kauno skyrius, Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Kauno apskrities skyrius. Renginio globėjas – seimo narys K. Starkevičius.

Vertinimo komisiją, vadovaujama pirmininkės VDU ir VDA lektorė, menotyros mokslų daktarės Kristinos Budrytės- Genevičės išrinko mūsų gimnazijos mokinę Jonę Žymantaitę konkurso laureate ir skyrė trečią vietą.

Baigiamasis renginys vyko nuotoliniu būdu, jame dalyvavo konkurso dalyviai, gimnazijos moksleiviai parengė šventinę programą, buvo paskelbti pirmų- trečių vietų laimėtojai. Geriausius darbus galima pamatyti surengtoje parodoje, kuri demonstruojama elektroninėje erdvėje.